arrow

ue.jpg

 „CENTRUM PROMOCJI I REKLAMY REMEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ” SPÓŁKA KOMANDYTOWA, ul. Dolina 35, 85-212 Bydgoszcz

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku operatora linii technologicznej

Ilość stanowisk pracy/etatów – 3 stanowiska (pełen wymiar czasu pracy)

Zatrudnienie na umowę o pracę  w pełnym wymiarze czasu pracy od 20.12.2021r. w ramach realizacji projektu „Wdrożenie innowacyjnej technologii druku cyfrowego w Centrum Promocji i Reklamy Remedia”

Projekt realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, Osi priorytetowej 1 Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu, Działania 01.06.00 Wspieranie tworzenia i rozszerzania zaawansowanych zdolności w zakresie rozwoju produktów i usług. Poddziałania .01.06.02 Dotacje dla innowacyjnych MŚP.

Wymagania:

  • Udokumentowane 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku operatora linii technologicznej,
  • Wykształcenie zawodowe/średnie techniczne,
  • obsługa pakietu MS Office i sprawność w poruszaniu się po środowisku internetowym,
  • umiejętność zarządzania sobą w czasie,
  • umiejętność pracy w zespole i wysoka kultura

Zakres obowiązków na zajmowanym stanowisku pracy:

  • obsługa linii technologicznej w drukarni
  • obsługa maszyny drukującej
  • obsługa maszyny krajarki
  • obsługa maszyny zbieraczki
  • obsługa maszyny zgrzewarki
  • obsługa maszyny oczkownicy
  • obsługa maszyny oklejarki

 Termin przesyłania zgłoszeń: 10.12.2021r.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami i unieważnienia procedury bez podania przyczyn.

 Oferta_Pracy_REMEDIA.docx

Kontakt

Śmiało!
Nie czekaj!

NAPISZ DO NAS