W marcu nasz Dyrektor Finansowy dogonił w Gdańsku maszerujące drzewa Żywca. Już niebawem finał programu "Po stronie natury". Czy i tym razem ktoś z naszych pracowników będzie osobiście wspierać akcję?

14 maja na terenie bulwarów nad Sołą w Węgierskiej Górce odbędzie się Wielkie Święto Sadzenia Drzew podsumowujące posadzenie trzeciego już miliona drzew w Beskidzie Żywieckim. Wydarzenie będzie finałem ekologicznego programu „Po stronie natury”, realizowanego przez Żywiec Zdrój wraz z partnerami - Fundacją Nasza Ziemia oraz Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Katowicach.

Wielkie Święto Sadzenia Drzew jest organizowane w Węgierskiej Górce już od trzech lat. Stanowi ono nieodłączny element kampanii Żywiec Zdrój, której celem jest promowanie troski o drzewa oraz ochrony środowiska naturalnego. W ramach poprzednich edycji programu w Beskidzie Żywieckim posadzono już dwa miliony drzew. Obecnie trwają prace nad posadzeniem kolejnego, trzeciego już miliona. 14 maja każdy uczestnik będzie miał okazję własnoręcznie zasadzić drzewo wraz z leśnikami i pracownikami firmy Żywiec Zdrój oraz dołączyć do grona Przyjaciół Drzew.

Na uczestników wydarzenia czeka wiele atrakcji. Głównym punktem wieczoru będzie koncert ambasadora tegorocznej edycji programu - Sebastiana Karpiela-Bułecki wraz z zespołem Zakopower.

Źródło: www.newsline.pl

Nasi klienci

Kontakt

Centrum Promocji i Reklamy Remedia Piotr Florek

ul. Dolina 35, Bydgoszcz

 

telefon52 33 94 100

fax52 33 94 131

 

Sprawdź jak dojechać.