Drodzy bydgoscy EKOMANIACY!

 
Wreszcie macie szansę poczuć ekologiczny styl w pełnym wymiarze i to w naszym mieście na Zielonej Wyspie!!!
Zapraszamy do istnej krainy ekologii – EKOLANDII.
 
Proekologiczna impreza będzie trwała dwa dni, od 1 do 2 sierpnia. To idealny sposób na wakacje w mieście!
 
Poddajcie się zielonemu szaleństwu! W tych dniach, nasza Wyspa zamieni się w krainę zdrowia, urody i… niezapomnianej zabawy :)
 
ekolandia
 

Na każdy dzień zaplanowaliśmy mnóstwo atrakcji i konkursów, które z pewnością pobudzą Wasze ekologiczne zmysły. Przez cały czas trwania imprezy, zapraszamy na zakupy do STREFY TARGOWEJ (w piątek od godziny 14.00 do 20.00, a w sobotę: 12.00 – 18.00). Zadbamy o to, aby dobrej zabawy nie zakłócał Wam ani mały, ani duży głód. Nasi Wystawcy przedstawią Wam najzdrowsze, naturalne produkty, o jakich część z Was jeszcze nie słyszała. W tej strefie znajdą się artykuły żywnościowe, kosmetyki oraz hand made (oczywiście wszystko proeko).

Dla zainteresowanych i dopiero rozpoczynających swoją przygodę ze zdrowym trybem życia, przygotowaliśmy STREFĘ INFORMACYJNO-EDUKACYJNĄ. Przeszkoleni animatorzy pozwolą „rozwinąć skrzydła” początkującym EKOMANIAKOM.

W programie Ekolandii nie może zabraknąć STREFY ROZRYWKI. Zaplanowaliśmy atrakcje, które „porwą” do zabawy nie tylko najmłodszych uczestników, ale zainteresują także ich rodziców.

Przygotowaliśmy m.in.:

- warsztaty recyklingu odzieży

- zajęcia z upcyklingu

- „szybki kurs” tworzenia naturalnych kosmetyków

- pokazy kulinarne

- kącik plastyczny dla dzieciaków

- face painting

- zabawy sportowe i wiele, wiele innych…

Podczas imprezy przeprowadzonych zostanie mnóstwo konkursów. Zadbamy o to, aby każdy EKOMANIAK otrzymał upominek. Będziemy projektować, konstruować i przetwarzać to, czego już nie wykorzystujemy.

Przekształcimy Wyspę Młyńską w bajkową Ekolandię!

Już teraz rezerwujcie sobie czas na pierwszy weekend sierpnia. Gwarantujemy, że nie będziecie chcieli dobrowolnie opuścić Zielonej Krainy.

Tego lata to nie Wyspy Kanaryjskie, a Wyspa Młyńska spełni Wasze wakacyjne marzenia o urlopie :)

O szczegółach dotyczących imprezy, będziemy Was informować na bieżąco na naszym FB :)

ekolandia plakat loga 23072014 900px

Osoby zainteresowane udziałem w imprezie w charakterze Wystawcy / Sponsora / Partnera, prosimy o kontakt na adres mailowy: event@remedia.pl

Nasi klienci

Kontakt

Centrum Promocji i Reklamy Remedia Piotr Florek

ul. Dolina 35, Bydgoszcz

 

telefon52 33 94 100

fax52 33 94 131

 

Sprawdź jak dojechać.