W ubiegły czwartek (tj. 20 lutego 2014 r.) w klubie The One, odbyło się 12. spotkanie z cyklu StartUp Mixer.

Inicjatywa zrzesza środowisko lokalnych przedsiębiorców. To dla nich szansa na skonfrontowanie swoich biznesowych pomysłów w gronie ekspertów oraz potencjalnej konkurencji. Wymieniają się wówczas własnymi doświadczeniami i sugestiami, mającymi usprawnić ich dotychczasowe działania.

Zaprezentowane w czwartek dwie koncepcje biznesowe, spotkały się z szerokim zainteresowaniem. Po wysłuchaniu przygotowanych propozycji oraz nagrodzeniu najciekawszych działalności, nastąpił kolejny etap, podczas którego zaproszony Ekspert, podał młodym Bydgoszczanom własny przepis na biznes. Tym razem w tej roli wystąpił Piotr Florek. Remedia od samego początku swojego istnienia, stara się angażować w rozwój lokalnych przedsiębiorców i wspierać młode talenty. Prowadzone na wielu płaszczyznach działania CSR, a w tym praktyki i staże, wielu ludziom pozwoliły już zaistnieć w branży.

Wieloletnie doświadczenie Przedsiębiorcy i bogata historia Remedii, zaskoczyły zgromadzonych odbiorców. Przygotowana prezentacja przedstawiała wszystkie odsłony i reformy, jakim poddawana była (i wciąż jest) agencja. Ukazała kompleksowość i wszechstronność usług firmy, ale przede wszystkim wystąpienie Piotra Florka, zwróciło szczególną uwagę na jej pracowników, bo to przecież oni tworzą Centrum Promocji i Reklamy Remedia. Stanowią serce i siłę firmy widoczne we wszystkich podejmowanych pracach. To wyjątkowe, że w dobie cyfryzacji i mechanizacji, pierwsze miejsce w skali wartości firmy, Właściciel przypisuje przede wszystkim ludziom, dalej natomiast nowoczesnym technologiom, jakich w Remedii nie brakuje. Rodzinny charakter agencji, odczuwalny już po przekroczeniu bramki siedziby firmy, a także najnowocześniejszy sprzęt, połączone z profesjonalizmem i kreatywnością pracowników, stanowią idealne składniki zaproponowanego młodym przedsiębiorcom, przepisu na sukces w biznesie.

Fotorelacja z wydarzenia znajduje się na fanpage'u AIP Bydgoszcz: facebook.com/aipBydgoszcz

Nasi klienci

Kontakt

Centrum Promocji i Reklamy Remedia Piotr Florek

ul. Dolina 35, Bydgoszcz

 

telefon52 33 94 100

fax52 33 94 131

 

Sprawdź jak dojechać.