TALENT, WIEDZA I DOŚWIADCZENIE: trzy rzeczowniki, określające pracowników Agencji Reklamowej Remedia. W naszej firmie działają wybitne osobowości – specyficzni pasjonaci, jakich należy szukać m.in. w dziale: STUDIO FOTO. Czym zajmują się osoby tworzące tę „część” Remedii? 
Różnorodność przeprowadzonych przez naszych fotografów sesji, świadczy o ich otwartości i skłonności do podejmowania nawet najbardziej ekstremalnych wyzwań. Wykonują zdjęcia produktowe, organizują sesje aranżowane, wyjazdowe i studyjne, ale zajmują się także pracami artystycznymi o charakterze „rysunkowym”.
Remediowych fotografów można po prostu określić „artystycznymi duszami”. Każdy przedstawiony przez nich produkt staje się SZTUKĄ. W profesjonalnie przygotowanym studiu fotograficznym, pracują nad materiałami branży zarówno spożywczej (wędliniarskiej, mięsnej i rybnej), jak i technicznej. Kunsztowne ujęcia obiektów budowlanych, parków maszynowych, sklepów firmowych, a także wielu innych zjawisk związanych z konkretną dziedziną, tworzą z nich profesjonalistów. Specjalizują się zwłaszcza w fotografowaniu mebli. Każda nowa firma, to dla naszych fotografów inna historia, a tym samym i nowe doświadczenie. Skrupulatnie pracują nad poszczególnymi zdjęciami przygotowywanymi dla potrzeb reklamy produktu, marki i firmy.
Najnowsze prace Remediowych fotografów, można śledzić na bieżąco na profilu Facebook.com

 

Nasi klienci

Kontakt

Centrum Promocji i Reklamy Remedia Piotr Florek

ul. Dolina 35, Bydgoszcz

 

telefon52 33 94 100

fax52 33 94 131

 

Sprawdź jak dojechać.