Ruszyła innowacyjna promocja Bydgoszczy. Nasza agencja nie tylko popiera tego typu przedsięwzięcia ale również czynnie uczestniczy w ich tworzeniu. Od 1996 roku jesteśmy na rynku a od zawsze głośno mówimy "Dobrze życzę Bydgoszczy"

Przedsięwzięcie rozpoczęło się w sobotę. Jest to pierwsza tego typu międzynarodowa akcja promocyjna naszego miasta. Zabawa internetowa przeznaczona jest dla obcokrajowców mających ochotę spędzić weekend nad Brdą. Twierdzimy, że zrobić trzeba niewiele ale dla naszych zagranicznych przyjaciół zadanie tego typu już na początku zabawy okazało się dość dużym wyzwaniem.

Co trzeba zrobić aby wygrać? Należy nagrać filmik zawierający samodzielnie wypowiedziane zdanie "Dobrze życzę Bydgoszczy". Liczy się pomysł, realizacja i możliwie najdokładniejsza wymowa. Osoby zainteresowane będą mogły oddawać swoje głosy na najciekawsze realizacje.

Utworzona w ramach przedsięwzięcia przez naszą Agencję Interaktywną Remedia strona www.say.bydgoszcz.pl promowana jest również wśród gości trwającego Camerimage. W planach jest także przedstawienie akcji studentom programu Erasmus. Do wspólnych "życzeń" zaproszono zaprzyjaźnione miasta.

www.say.bydgoszcz.pl - realizacja:  A G E N C J A  I N T E R A K T Y W N A  R E M E D I A

Nasi klienci

Kontakt

Centrum Promocji i Reklamy Remedia Piotr Florek

ul. Dolina 35, Bydgoszcz

 

telefon52 33 94 100

fax52 33 94 131

 

Sprawdź jak dojechać.