Okazuje się, że dla naszego zespołu nie ma rzeczy niemożliwych.

Wczoraj, tj. 7 listopada br., Klaudia Parol, absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu kierunku filologii polskiej o specjalizacji copywriterskiej, obecnie pracownik Działu PR w Remedii, w ramach „edukacji zawodowej” wychowanków ZSO nr 1 w Bydgoszczy, miała okazję wykazać się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas lekcji godziny wychowawczej przeprowadzonej w jednej z klas gimnazjalnych.
Przygotowany przez naszą koleżankę wykład, wspierany prezentacją, przyjął charakter warsztatu. Po wzajemnym zapoznaniu się z uczniami i przedstawieniu ogólnej wizji pracy copywritera, w klasie zrodziło się mnóstwo pytań związanych z reklamą. Dystans, jaki dzieli zazwyczaj ucznia z nauczycielem, przerodził się tym razem w towarzyską relację, będącą podstawą wolności myśli. Podczas wykonywania zadań, podzieleni na 4-osobowe teamy kreatywne uczniowie, tworzyli oryginalne koncepcje kampanii. Klaudia Parol podkreśla, że Uczniowie tak naprawdę, aby móc w pełni pokazać swoje możliwości, powinni przede wszystkim poczuć się swobodnie. Przeprowadzone przeze mnie zajęcia miały na celu przedstawienie młodym ludziom zawodów o jakich jeszcze nie słyszeli (jak np. copywriting) oraz wykazanie rezultatów bezstresowej nauki.
Klaudia Parol razem z równie pomysłowymi nauczycielami ZSO nr 1 w Bydgoszczy, podjęła trudną próbę współpracy z młodzieżą, mającą nauczyć ich otwartości na rzeczywistość i oryginalne wyzwania. „Partnerskie” relacje ludzi z tych tak różnych światów, mogą przynieść niespodziewane efekty. Wizyta w szkole to dopiero pierwszy etap wspólnych działań. Nasza koleżanka już teraz zapowiada: Szykujemy „coś EXTRA” na 23 listopada. Znając jej pomysłowość i kreatywność możemy zapewnić, że z pewnością będzie to wyjątkowe wydarzenie. 
Trzymamy kciuki za nowe plany i ich rychłe wdrożenie w życie!

Nasi klienci

Kontakt

Centrum Promocji i Reklamy Remedia Piotr Florek

ul. Dolina 35, Bydgoszcz

 

telefon52 33 94 100

fax52 33 94 131

 

Sprawdź jak dojechać.