W ubiegły weekend, tj. 5 – 6 października 2013 roku, w Hali Łuczniczka w Bydgoszczy, odbyły się dziesiąte, jubileuszowe Targi Mieszkaniowe.

Zorganizowane wystawy były wyjątkową okazją do zapoznania się z aktualnym rynkiem nieruchomości. W jednym miejscu i czasie przedstawiono oferty firm z Bydgoszczy oraz okolicznych miast.
Poza deweloperami i pośrednikami nieruchomości, na Targi przybyli także przedstawiciele banków i instytucji finansowych z ich ofertami. W ramach programu „Mieszkanie dla Młodych”, wszyscy planujący zakup mieszkania, mogli skorzystać z bezpłatnych porad ekspertów, a dzięki projektowi „Warsztaty z architektem, czyli dom marzeń od pomysłu do realizacji” zainteresowani uzyskali cenne wskazówki dotyczące kroków, jakie należy podjąć podczas budowy wymarzonego domu. W obecności publiczności targowej, przy jubileuszowym torcie i symbolicznej lampce szampana, przekazano uroczyste podziękowania i życzenia dalszego rozwoju wszystkim zaangażowanym w coroczny przebieg akcji.
Jednym z wystawców był Dom Holding. To nam jako specjalistom w dziedzinie kreowania wizerunku, firma powierzyła istotną rolę promowania ich oferty sprzedażowej. Nasi profesjonaliści, od lat zajmujący się wizualną identyfikacją marek i tym razem zadbali o fachowe przygotowanie materiałów, dzięki którym stoisko nr 47 cieszyło się dużym zainteresowaniem odbiorców.

Nasi klienci

Kontakt

Centrum Promocji i Reklamy Remedia Piotr Florek

ul. Dolina 35, Bydgoszcz

 

telefon52 33 94 100

fax52 33 94 131

 

Sprawdź jak dojechać.