30 września zorganizowaliśmy konferencję „Rola spalarni odpadów w nowym systemie gospodarki odpadami” towarzyszącej uroczystemu rozpoczęciu budowy ZTPOK dla BTOM.

Na spotkaniu konferencyjnym przedstawicieli władz terytorialnych i państwowych, doszło do uroczystego otwarcia budowy Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych w Parku Technologiczno-Przemysłowym w Bydgoszczy. Popierając tego rodzaju inicjatywy, pełniliśmy rolę organizatora ceremonii przeprowadzonej w ramach całego projektu „Budowa Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych dla Bydgosko – Toruńskiego Obszaru Metropolitalnego”.

Goście konferencji, wśród których byli m.in. Prezydent Miasta Bydgoszczy Rafał Bruski oraz Prezydent Torunia Michał Zaleski, podpisali akt erekcyjny oraz jako pierwsi wbili łopaty na placu budowy. Inwestycja ma zostać zakończona do 2015 roku. Będzie przekształcać w prąd i ciepło odpady z Bydgoszczy, Torunia oraz okolicznych gmin, co otwiera przed polską gospodarką nowe możliwości, z jakich korzystają już inne kraje europejskie.

W zakresie naszych obowiązków było zorganizowanie przedsięwzięcia, od organizacji jej poszczególnych elementów i przygotowania materiałów do obsługi oraz działań pokonferencyjnych. Zadanie okazało się prawdziwym wyzwaniem dla całego naszego zespołu. Uroczystość przeprowadzona w trudnych warunkach placu budowy wymagała jeszcze większej pracy i zaangażowania, dodatkowych działań i szczególnej ostrożności. 
Dysponujemy nie tylko zapleczem technicznym i logistycznym, ale przede wszystkim doświadczeniem i profesjonalizmem specjalistów. Wszystko to pozwoliło przeprowadzić dużej skali przedsięwzięcie, z którego zadowoleni byli zarówno Zleceniodawcy, jak i główni obserwatorzy oraz uczestnicy uroczystości.

Nasi klienci

Kontakt

Centrum Promocji i Reklamy Remedia Piotr Florek

ul. Dolina 35, Bydgoszcz

 

telefon52 33 94 100

fax52 33 94 131

 

Sprawdź jak dojechać.