Dawno minęły czasy, gdy w świadomości tkwiło przekonanie "nie szata zdobi człowieka". Wyrażanie siebie jest istotnym elementem życia. Tym bardziej przydaje się by wyprzedzić konkurencję.

Sposób prezentowania firmy zależy od kreatywności, przez pryzmat której oceniana jest skuteczność, a nawet jakość. 

Współczesny marketing opiera się na zasadzie "jak cię widzą tak cię piszą ".  Istotne, aby zajmowały się tym osoby z pasją, którym tajniki dobrego smaku nie są obce. Nasi specjaliści zdają sobie sprawę z obecnych rynkowych prawideł, o czym świadczą skuteczne realizacje dla wielu firm i marek.

Agencja Reklamowa Remedia koncentruje się na szczegółach, które mogą zaważyć na wizerunku określonej firmy bądź produktu do sprzedaży. Producenci starają się stworzyć jak najlepszy towar, lecz bez odpowiedniego imagu mają małe szanse na zysk. Budowanie świadomości marki może posiadać także pozytywną wartość dodaną. Analizujemy konkurencję, tworzymy plany marketingowe, budujemy narzędzia i kreujemy aby osiągnąć założone cele.

Wykwalifikowana i przyjazna kadra, korzystając z technik wizerunkowych sprawia, że eksponowany produkt jest przedstawiony w bardzo atrakcyjny sposób. Otwartość na sugestie klientów i profesjonalizm tworzą współpracę idealną. 

Dla kreatorów wizerunku nie jest obcy samokrytycyzm, a staranie się nie ma granic. Wydobywanie potencjału z materiału łączy się z zainteresowaniami pracowników, co skutkuje efektywną, dokładną realizacją zleceń.

Kompleksowość usług, które świadczy firma z wieloletnim stażem, powoduje wytworzenie jednego, sprawnie funkcjonującego organizmu.

Agencja składająca się z kilku działów może zapewnić kompleksową, profesjonalna obsługę. Taką również oferuje nasza agencja. Nasze doświadczenie i różnorodność branż, w zakresie których pracujemy ma równie duże znaczenie.

 
Zapraszamy do skorzystania z naszej OFERTY . 
Buduj z nami swój wizerunek!

 

Nasi klienci

Kontakt

Centrum Promocji i Reklamy Remedia Piotr Florek

ul. Dolina 35, Bydgoszcz

 

telefon52 33 94 100

fax52 33 94 131

 

Sprawdź jak dojechać.