Aktywnie uczestniczyliśmy w konferencji "Społeczna odpowiedzialnośc biznesu - perspektywą przyszłości".

Zaprezentowaliśmy wykład "Nasza wspólna odpowiedzialnośc - dialog i budowanie relacji wyzwaniem współczesnego biznesu".

Prezentacje poświęcone były dobrym praktykom CSR w województwie kujawsko-pomorskim.

Okazuje się, że społeczna odpowiedzialnośc biznesu, dialog społeczny i budowanie relacji nie jest obce wielu firmom z naszego regionu. Zainteresowanie tematem jest duże.

Opowiedzieliśmy o tym, jak wprowadzać CSR w ogólną strategię firmy i jakie praktyki prowadzimy. Znamy to dobrze z funkcjonowania naszej agencji i z doświadczeń wynikających z kreowania przez nas działań CSR Klientów.

Jesteśmy odpowiedzialni społecznie. W naszym przypadku to nie pusty slogan ale realne i świadome działanie - mówiła do zgromadzonych gości Magdalena Florek, Członek Zarządu CPiR Remedia - Z jednej strony pomyślnie prowadzimy swoją politykę biznesową, z drugiej świadomie bierzemy odpowiedzialność za rozówj społeczności lokalnej. Prowadzimy długofalowe działania będące wkładem firmy w budowanie polityki zrównoważonego rozwoju. To, że jesteśmy odpowiedzialni w stosunku do innych, oznacza, że ponosimy odpowiedzialność za wszystkich, którzy przyczyniają się do naszego sukcesu - naszych Kontrahentów, Klientów i Pracowników. Czujemy się odpowiedzialni i tak właśnie prowadzimy nasz biznes.

 

Nasi klienci

Kontakt

Centrum Promocji i Reklamy Remedia Piotr Florek

ul. Dolina 35, Bydgoszcz

 

telefon52 33 94 100

fax52 33 94 131

 

Sprawdź jak dojechać.