Maszerujące drzewa firmy Żywiec Zdrój

Niedługo na ulicach polskich miast pojawią się wyjątkowi ambasadorzy ekologii – sosna, jawor, buk, modrzew i jodła. W ten sposób firma Żywiec Zdrój chce zwrócić uwagę przechodniów na potrzebę ochrony środowiska naturalnego oraz dbania o drzewa. Cykl happeningów jest elementem ogólnopolskiego programu ekologicznego realizowanego pod hasłem "Po stronie natury".

Drzewa pojawią się na ulicach Warszawy (17.03), Gdańska (18.03), Krakowa (21.03), Żywca (22.03), Wrocławia (24.03) i Poznania (25.03). Przemierzając główne ulice miast będą zwracać uwagę na pozytywny wpływ drzew na środowisko naturalne oraz namawiać do ich sadzenia i ochrony. Wszyscy napotkani przechodnie będą mogli również przyłączyć się do grona Przyjaciół Drzew i odcisnąć swój kciuk na pamiątkowej tablicy programu „Po stronie natury” na znak poparcia dla idei sadzenia drzew.

Do akcji można przyłączyć się również wchodząc na stronę programu. Znajduje się na niej specjalna aplikacja ilustrująca teren, na którym wiosną tego roku firma Żywiec Zdrój posadzi trzeci milion drzew.
źródło: kampaniespoleczne.pl

Nasi klienci

Kontakt

Centrum Promocji i Reklamy Remedia Piotr Florek

ul. Dolina 35, Bydgoszcz

 

telefon52 33 94 100

fax52 33 94 131

 

Sprawdź jak dojechać.