Od 5 do 7 marca Hala 100-lecia Sopotu gościła zawodników Finlandii i Polski. Było to spotkanie Grupy I Strefy Euro-Afrykańskiej, w którym nasi reprezentanci polegli niestety 2:3. Sopocką Halę przygotowała na to wydarzenie Agencja Reklamowa ReMedia z Bydgoszczy.

Od 5 do 7 marca Hala 100-lecia Sopotu gościła zawodników Finlandii i Polski. Było to spotkanie Grupy I Strefy Euro-Afrykańskiej, w którym nasi reprezentanci polegli niestety 2:3. Sopocką Halę przygotowała na to wydarzenie Agencja Reklamowa ReMedia z Bydgoszczy. Profesjonalnie przygotowaliśmy kort pod względem promocyjno - technicznym. Zapewniliśmy nośniki reklamowe na najwyższym poziomie, dzięki czemu zawodnicy efektownie reprezentowali się na korcie.

Po raz pierwszy o Puchar Davisa zagrano 110 lat temu. W 1981 roku dokonano podziału zespołów na grupy - utworzono 16-drużynową Grupę Światową oraz grupy regionalne. Do rywalizacji o Puchar Davisa może przystąpić każdy kraj, który jest pełnym członkiem Międzynarodowej Federacji Tenisowej (ITF). Od 2002 sponsorem tytularnym jest BNP Paribas.

Nasi klienci

Kontakt

Centrum Promocji i Reklamy Remedia Piotr Florek

ul. Dolina 35, Bydgoszcz

 

telefon52 33 94 100

fax52 33 94 131

 

Sprawdź jak dojechać.