Prezydent Bydgoszczy Konstanty Dombrowicz, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bydgoszczy oraz bezpiecznadroga.com.pl zapraszają na Bezpieczne Ferie 2009.

Prezydent Bydgoszczy Konstanty Dombrowicz, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bydgoszczy oraz bezpiecznadroga.com.pl zapraszają na Bezpieczne Ferie 2009

Od 12 lutego rusza w Bydgoszczy akcja „Bezpieczne ferie 2009”. Przekaz adresowany jest do dzieci i rodziców.

Propaguje najważniejsze numery alarmowe oraz bezpieczne zachowania podczas ferii.

- Postanowiliśmy zewrzeć szeregi w temacie tak ważnym, jakim jest bezpieczeństwo naszych dzieci – mówi Maciej Grześkowiak, zastępca Prezydenta Bydgoszczy. – Razem z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Bydgoszczy zorganizowaliśmy akcję promującą bezpieczne ferie.

Akcja „Bezpieczne ferie 2009” obejmuje nośniki zewnętrzne – billboardy, słupy reklamowe i ekran LED przy ul. Mostowej. W mieście zostanie rozdane 10 tys. ulotek z informacją, jak bezpiecznie spędzić ferie w mieście.

- Zapraszamy na stronę internetową, gdzie dostępne będą wszystkie informacje o akcji – mówi Tadeusz Kondrusiewicz, Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bydgoszczy. – Promujemy nie tylko zasady ruchu drogowego, ale przede wszystkim ważne numery alarmowe, czyli ogólnoeuropejski 112 i znane nam 997, 998 i 999.

Ulotka zachęca do rozmów i zabaw z dziećmi oraz wyczulenia naszych pociech na bezpieczeństwo – odpowiada np. na pytanie gdzie i jak w czasie ferii możemy jeździć na łyżwach.

Nasi klienci

Kontakt

Centrum Promocji i Reklamy Remedia Piotr Florek

ul. Dolina 35, Bydgoszcz

 

telefon52 33 94 100

fax52 33 94 131

 

Sprawdź jak dojechać.